طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی با محتوی غنی و جامع به طوری که بتواند نیازهای بخش وسیعی از جامعه را پوشش دهد و در کل حضور در فضای مجازی برای هر دندانپزشکی لازم و ضروری است . به نظر کمتر دندانپزشکی باشد که این ضرورت غیر قابل انکار را بی اهمیت بداند و توجهی به آن نشان ندهد. این روزها دندانپزشکان زیادی برای ارتباط بهتر و مؤثرتر با بیماران خود و همچنین معرفی جامع خود به آن‌ها به دنیای مجازی که روز به روز کاربران زیادی را جذب می‌کند روی می‌آوردند.

وجود یک وب سایت دندانپزشکی در زمینه‌های مختلف کمک شایانی به بیماران و پزشک خواهد کرد. زیرا افراد زیادی با مراجعه به وب سایت‌های دندانپزشکی و کسب اطمینان از تخصص پزشک و خواندن رزومه و سوابق کاری ایشان و همچنین خدمات کلینیک با اعتماد کامل به مطب شما خواهند آمد. با طراحی وب سایت دندانپزشکی اختصاصی و معرفی مهارت و تجربۀ خود به بیماران بیشتر، لبخندی دوباره و زیبا برای آن‌ها طراحی کنید.

افزایش مشتریان با دکتر پلاس

بیماران کجا جست و جو میکنند ؟

اینکه معرفی دندانپزشک در اولویت اول در طراحی سایت دندانپزشکی است هیچ شکی نیست و برای اینکه تمام مردم با بهترین دندانپزشکان در ارتباط باشند لازم و ضروری است چرا که خیلی از افراد برای محافظت از دندان های خود دنبال یک دندانپزشک خوب می گردند و یکی از مکانهای مهم برای جستجو اینترنت می باشد. دیگر حالت انتخاب پزشک از سستم سنتی خارج شده است و همه افراد به دنبال یک دندانپزشک خوب برای سرویس دندان های خود می گردند . اینترنت بهترین مکان برای معرفی یک دندانپزشک خوب می باشد . و بهترین راه طراحی سایت دندانپزشکی است .

چرا به دیجیتال‌مارکتینگ و طراحی سایت دندانپزشکی نیاز دارید؟

آیا تا‌به‌حال به این فکر کرده‌اید که کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی چگونه بیماران جدید خود را جذب می‌کنند؟ اگر به‌ عنوان دندانپزشک هنوز هم از روش‎های سنتی برای جذب مشتری و یا حتی رضایت مندی مشتریان خود استفاده می‎کنید، کم‌کم باید نگران کسب‌وکارتان باشید. گزارش‌های بسیاری در این رابطه وجود دارد که هر کدام نشان می‌دهد که کلینیک‎ها و مطب‎های دندانپزشکی‌ ای که از روش‌های تبلیغاتی قدیمی برای جذب مشتری استفاده می‎کنند، با کاهش جذب بیمار جدید همراه بوده‌اند. به این دلیل که روش‌های قدیمی دیگر مانند گذشته مؤثر نیستند.

جالب است بدانید که امروزه حداقل ۸۵درصد افراد از اینترنت برای پیدا‌کردن کسب‎وکارهای محلی خود استفاده می‎کنند. دندانپزشکی هم از این قضیه مستثنا نیست و بیشتر افراد به‌صورت آنلاین کلینیک‎های دندانپزشکی را جست‌وجو می‎کنند ، در میان صفحات آن به دنبال سوالات خود میگردند و حتی در قسمت نظرات ، از نظرات و جوابهایی که دکتر به پرسش گنندگان خود میدهد ، استفاده میکنند.

دیجیتال‌مارکتینگ برای تمامی کسب و کارها مفید است، برای دندانپزشکان فقط به‌معنی جذب مخاطب در طیف گسترده نیست، بلکه می‌تواند پیغام درستی را از یک برند به هر فرد انتقال دهد. شما در بازاریابی سنتی نمی‌توانید هیچ روش تبلیغاتی‌ای را پیدا کنید که بتواند مشتری‌های خاصی را هدف قرار دهد. اما در دیجیتال‌ مارکتینگ به‌ راحتی می‌توانید با شناسایی مشتری‎های خاص، پیغام‌های خاصی را به آن‎ها منتقل کنید.

اصول طلایی مشتری مداریحتما بخوانید : مشتری مداری یا مدیریت مشتری چیست ؟

بازاریابی سنتی یا مدرن کدام برای من مناسب است ؟

این سوال ممکن است در ذهن دندانپزشکان باشد که آیا تفاوت این دو نوع بازاریابی به حدی می باشد که بتوان دست از سنت های قدیم کشید و رو به جلو قدم برداشت . در جواب این سوال میگوییم ببله ، طراحی سایت دندانپزشکی و انجام فعالیت های دیجیتال مارکتینگ تخصصی در زمینه دندانپزشکی راه حلی مناسب برای کسب و کار شماست . اگر هنوز هم متقاعد نشده اید میتوان این دو بازار را به راحتی با هم مقایسه کرد :

۱- بازاریابی سنتی: بدون هدف و با حداقل برقراری ارتباط با مخاطب

واقعیت این است که تبلیغات آفلاین و سنتی بدون هدف هستند و ارتباط کمی با مخاطب برقرار می‎کنند. یکی دیگر از معایب این نوع تبلیغات این است که شما نمی‎توانید پیامتان را برای مخاطبانتان سفارشی‌سازی کنید. برای مثال، هنگامی که در رادیو تبلیغ می‎کنید، با تمامی مخاطبان زیر روبه‌رو هستید:

  • افرادی که بیمار نیستند و فعلاً نیازی به دندانپزشک ندارند؛
  • افرادی که هنوز بیمار نیستند، اما در فکر مراجعه به دندانپزشک هستند؛
  • افرادی که به‌طور منظم به دندانپزشکی شما مراجعه می‌کنند؛
  • افرادی که به دیگر دندانپزشکان مراجعه می‌کنند؛
  • افرادی که قبلاً از بیماران خودتان بوده‌اند، ولی مدتی است که مراجعه نکرده‌اند.

انواع مختلف مخاطب با نیازهای متفاوت وجود دارد و تبلیغات آفلاین این امکان را به شما نمی‎دهد که برای هر مخاطب پیام خاص خودش را منتقل کنید. با استفاده از تبلیغات آفلاین همۀ افراد پیام یکسانی را دریافت می‏کنند که گاهی هیچ ربطی به فرد ندارد و روی او هیچ تأثیری نمی‎گذارد.

طراحی سایت دندانپزشکی به ارتباط موثر و قوی تر با بیماران کمک میکند

۲- بازاریابی دیجیتالی: هدف دقیق با برقراری حداکثر ارتباط با مخاطب

بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می‎دهد که بیماران بالقوۀ فعلی یا سابقتان را با پیام‎های عالی در زمان مناسب هدف قرار دهید. از شیوه‎های تبلیغاتی رایج دیجیتال می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شما می‌توانید از تبلیغات پرداخت به ازای کلیک در موتورهای جست‌وجو و دایرکتوری کسب‌وکارها برای جذب بیمارانی که به دنبال دندانپزشک در شهرشان هستند، استفاده کنید.
  • شما می‎توانید از تبلیغات نمایشی در وب‌سایت‎های محلی‎ برای شناخت بیشتر برندتان استفاده کنید. تبلیغات نمایشی می‌تواند شامل متن، لوگوها، تصاویر، نقشۀ مکان‌ها و دیگر آیتم‌های مشابه ‌باشد.
  • سوشیال مدیا مارکتینگ یا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی از دیگر روش‌های تبلیغاتی مرسوم است که می‌تواند به جذب مخاطبان شما کمک زیادی بکند. شما می‌توانید با به‌اشتراک‌گذاری نکاتی دربارۀ سلامت و بهداشت دهان و دندان در ذهن مخاطبانتان بمانید.
  • ایمیل‌مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی روش مؤثر دیگری برای جذب بیماران است و شما به کمک آن می‌توانید بیمارانتان را از خدمات جدید خود باخبر سازید و زمان‎ چکاب‌هایشان را یادآوری کنید.
  • همین‌طور می‎توانید با کمک اتوماسیون بازاریابی، پیام‎های مخصوصی را به بیماران خود ارسال کنید یا به آن‎ها یادآوری کنید که چکاب دندانپزشکی خود را فراموش کرده‌اند.

ازآنجاکه بازاریابی دیجیتالی به شما این امکان را می‌دهد که پیام‎های مختلفی را به افراد مختلفی بفرستید، درنتیجه پیام‎های شما مرتبط با شخص بوده و می‌تواند به برقراری ارتباط فرد با شما کمک بسیاری کند.

در طراحی سایت دندانپزشکی چه امکاناتی را میتوان اختصاص داد ؟

شما در طراحی سایت دندانپزشکی خود میتوانید مواردی را که نیاز دارید و همچنین مورد استفاده و نیاز مخاطبان شما است را در آن قرار دهید و با این وسیله راه ارتباطی قوی و موثرتری را با مشتریان خود داشته و آنها را به خود و برند خود وفادار سازید

۱ – طراحی صفحۀ رزومه برای ارائۀ سوابق علمی و تجربی، مدارک تحصیلی و گواهی‌نامه‌های دندانپزشک و یا تیم دندانپزشکان کلینیک دندانپزشکی.

۲ – طراحی بخش خدمات که کلیۀ خدماتی که در مطب یا کلینیک دندانپزشکی انجام می‌شود، بطور مفصل در این بخش توضیح داده می‌شود. خدماتی نظیر: عصب‌کشی، کشیدن دندان، ایمپلنت، ارتودنسی، دندان عقل و یا خدمات دندانپزشکی زیبایی مانند: سفید کردن دندان‌ها، اصلاح طرح لبخند، اصلاح لثه، بستن فواصل بین دندان‌ها و …

۳ – صفحۀ تماس با ما برای درج آدرس کلینیک و یا مطب و شماره‌های تماس و فرم آنلاین ارتباط با ما.

۴ – طراحی بخش مقالات و توضیحاتی جهت آشنایی عموم مردم با انواع بیماری ها و اصطلاحات دندانپزکشی . این قسمت از طراحی وب سایت دندانپزشکی کمی شباهت به طراحی وب سایت‌های علمی نیز پیدا می‌کند.

مشتری مداری در دندانپزشکیحتما بخوانید : مشتری مداری در دندانپزشکی

۵ – طراحی صفحۀ ساعات کاری برای اعلام روزها و ساعت‌های حضور پزشک و یا پزشکان در مطب یا کلینیک.

۶ – طراحی سیستم رزو آنلاین به منظور تعیین وقت قبلی یا تغییر آن از طریق وب سایت و بدون نیاز به تماس تلفنی و مراجع‌ حضوری.

۷ – طراحی سیستم پیامک برای ارسال اس‌ام‌اس جهت اطلاعیه‌های مهم از طریق وب سایت برای بیماران.

۸ – گالری تصاویری به منظور نمایش تجهیزات و بخش‌های مختلف مطب و یا کلینیک دندانپزشکی.

۹ – طراحی بخش اتصال وب سایت به شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و …

ما در دکتر پلاس کنار شما هستیم :

زمان آن رسیده که شما نیز مانند بسیاری از دندانپزشکان روش های سنتی جذب و ارائه خدمات به مشتریان خود را کنار گذاشته و به دنیای وسیع اینترنت و ارتباط با کاربران و مشتریان خود در سطح وسیع تری فکر کنید . تمام چیزی که شما نیاز دارید یک سیستم قوی مشتری مداری در کنار یک سایت دندانپزشکی قوی و حرفه ای می باشد . سرمایه گذاری در طراحی سایت اختصاصی و مطالب مفید ، سود شما را به شکل بیماران جدید به شما برگردانده و باعث افزایش بازدید از سایت شده، و افزایش بازدید ، میزان بیشتری از تبدیل بازدیدکننده به بیمار و نهایتا افزایش درآمد را در پی خواهد داشت .

بسیاری از دندانپزشکان نگران هزینه ها و حتی ناکارآمد بودن سیستم های مدیریت مشتری که تنها خلاصه در ثبت نام و خدمات است و همچنین سختی کار با آنها و همینطور هزینه های بالای طراحی سایت دندانپزشکی هستند ولی ما در دکتر پلاس با استفاده از روش های نوین بازاریابی و مشتری مداری و ارائه یک سیستم نوین در کنار شما هستیم . با دکتر پلاس در کنار داشتن یک سایت پر محتوی میتوانید روز به روز شاهد افزایش مشتریان خود در سطح وسیع و تعامل بیماران مطب و سطح رضایت مندی آنها خواهید شد . کافی است به دکتر پلاس اعتماد کنید

 

تماس با دکتر پلاس